אגירת_אנרגיה עמית סאן סולר- חברה להקמה ותחזוקת מערכות סולאריות - אגירת אנרגיה
0549182060
הקיץ בעיצומו - וזה בדיוק הזמן שלכם לתת לשמש לעבוד אצלכם! במיוחד בתקופת קורונה - זה הזמן לדאוג לעתיד כלכלי יציב יותר שנת 2021 נקבעה ע"י רשות החשמל כשנת הגגות - הצטרפו ללקוחותינו המעושרים מזל טוב ללקוחות שחוברו מתחילת השנה - מאילת ועד קרית שמונה עשרות לקוחות לאחר חיבור סופי עובדים חדשים בעמית סולאר - 2 הנדסאי בניין חדשים , שי ואלירן , הצטרפו לצוות המוביל בענף אצלנו קולטים עובדים חדשים - מצדה נקלטה במחלקת הנח"ש ומרינה במחלקת קשרי לקוחות . אצלנו בעמית סולאר עושים הכל לטובת שיפור מתמיד באיכות השירות מתחילת 2021 מנהלי המכירות שוברים שיאים בעמית סולאר - גידול של 28% בגיוס לקוחות חדשים ו 4 שדרוגים לעומת התקופה היחסית בשנה שעברה וממשיכים קדימה במלוא האנרגיה בעמית סולאר נותנים ללקוח - מקסימום תפוקה עם מינימום תחזוקה הקמת מערכת סולארית על הגג - רק עם הכי מקצועיים בענף רשות החשמל קבעה - האסדרה הנוכחית בתוקף עד סוף 2021 - הצטרפו לפני שתסתיים האסדרה החדשה מאפשרת להקים מערכת בהספק של כמעט MW 1 בכל מקום צרכנות - . תתקשרו אלינו עוד היום . הצטרפו כחברים לפייס בוק שלנו - הרווח יהיה כולו שלכם עובדי עמית סולאר שוברים שיאים - גידול של 131% בחיבורים סופיים מתחילת השנה לעומת אותה תקופה ב 2020 שר האנרגיה - שליש מהאנרגייה בישראל תגיע ממקורות מתחדשים בריאות כדור הארץ חשובה לך - הצטרף למגמה עולמית ותהיה יצרן ירוק של אנרגיה בעלי גגות מעל 200 מ"ר - קבלו החלטה כלכלית חשובה ותתקשרו אלינו , בסוף דצמבר מסתיימת האסדרה והתעריף יורד ישראל מדורגת במקום ה-9 בעולם - מבחינת הספק סולארי מותקן לנפש, עם 247 וואט/נפש ו-2,104MW מותקן. בוא הצטרף !!! רוצים לראות אותנו בפעולה - - הכנסו לפייס בוק שלנו . ממולץ בחום . רוצים שקט כלכלי בעתיד - תקנו לעצמכם מערכת סולארית שתניב לכם המון כסף יש לך גג פנוי ? - תן לנו להשכיר אותו ממך ל 25 השנים הבאות . הכנסה פאסיבית ללא מאמץ .

אגירת אנרגיה

אגירת אנרגיה

הוא מונח המתאר מכלול תהליכים שנועדו לאגור אנרגיה כאשר היא מיוצרת במועד אחד ולהעביר אותה לצרכנים לטובת צריכה במועד מאוחר יותר.

יכולת אגירה בהספקים גדולים מוביל במישרין לצמצום ההערכות המיוחדת של חברות לאספקת חשמל ברחבי העולם אשר מקימות ומתפעלות יחידות לייצור חשמל ייעודיות לזמני צריכה קיצוניים,

וכמובן מאפשרת ניהול משק אנרגיה חכם וחסכוני.

מיקסום ייצור לא מתכלה ולא מזהם, כדוגמת ייצור פוטו וולטאי יכול להתבצע במסגרת שעות האור מעבר לצריכה הריגעית הנדרשת, לעומת שימוש באנרגיה שיוצרה בשעות החושך. כך גם לגבי כל יצרני האנרגיה הירוקים.

כמובן שלפי אותו רעיון גם טורבינות לייצור חשמל יכולות לעבוד באופן רציף ויעיל אנרגטי ללא צורך להפעיל בשעות צריכת שיא מערכות ייצור נוספות. שמוקמות ומתוחזקות לשימוש בשעות השיא בלבד ומהוות מעמסה כלכלית כבדה מאוד על החברות לייצור חשמל.

שימור אנרגיה היא "טכנולוגיה עתיקה" - אגירת האנרגיה הראשונה שהתקיימה (ומתקיימת) היא היכולת של הגוף החי להמיר מזון לשומן בתקופות בה המזון נמצא בשפע ולהמיר את השומן בחזרה לאנרגיה בשעות מחסור. האדם החל לאגור משחר ההיסטוריה האנושית כשהאדם אגר אנרגיה בצורות שונות, כחומר בערה כמו עץ ופחם (על מנת להשתמש בהם לשרפה בתקופת החורף), במהפכה החקלאית כשהאדם זרע בתקופה אחת על מנת לצרוך בתקופה אחרת, מאוחר יותר כמזון מיובש/מומלח/משומר או כאגירת מים להפעלת טחנות קמח או לשתייה.

המחקרים בעולם מתבצעים במקביל על שיטות שונות שהמובילה בהם היא של ייצור קבל על שיאפשר אגירת כמות גדולה של אנרגיה.

הקשיים המרכזיים שעומדים בפני מפתחי הטכנולוגיות השונות לאגירה הם:

חוסר יכולת לאגור חשמל בצורה של זרם חלופי

הגדלת היקף והספק גודל המאגר

אחסנה של האנרגיה עם מינימום אובדנים

הוזלת עלות הפקת החשמל

אחד מהאתגרים העומדים בפיתוח תהליכי אגירה של אנרגיה והמרתה חזרה לחשמל הוא הסנכרון מול זרם החילופין בו נעשה שימוש ברשת של חברת חשמל. חלק מרצף תהליך האחסנה הוא להשתמש ביחידות ציוד שמסנכרנות את התדר של החשמל המיוצר עם תדר הרשת (50 הרץ/לשנייה בישראל) עד לנקודה בה מתאפשר החיבור.

החברה מבצעת בדיקות התכנות טכניות וכלכליות ומציגה ללקוח תמונה מלאה של כלל תוצרי הפרויקט

מתווה ההתקשרות של החברה עם לקוחותיה מאפשר ללקוח לקבל דמי שימוש במאפיין שנח ספציפי אליו

כל דונם קרקע שווה הכנסה פאסיבית ללא מאמץ מצד הלקוח - עמית סולאר מנהלת את הפרויקט בשיטת EPC